Ваше місто
Запорожье
  • Киев
  • Харьков
  • Львов
  • Днепр
  • Мелитополь

Заголовок формы

Подзаголовок формы

Зв'язатися

«Оптимальна аптека» - знак, який забезпечує високу якість, безпеку ліків і оптимальні ціни.
акція
ДІЄ ЗАВЖДИ
image

У НАС КРАЩІ ЦІНИ

Прямі поставки без посередників і накруток
52 грн
цена
48 грн
В каталог
advantages image
1

Оберіть товар з найбільшого каталогу

advantages image
2

Оформіть замовлення зі зручним способом оплати

advantages image
3

Заберіть зі зручної аптеки вже через 30 хвилин

O нас

«Оптимальна аптека» – аптека, яка забезпечує високу якість обслуговування, повну безпеку товарів медичного призначення і оптимальні ціни.

"Оптимальна аптека" - це впевненість в якості, величезний асортимент і гарантія привабливої ціни. Наша платформа об'єднує понад 500 аптек в 20 регіонах, які дотримуються високих стандартів обслуговування, пропонують вигідні умови, беруть участь у бонусній програмі для покупців.

“Оптимальна” лабораторія

Всі препарати, які випускає наша компанія, проходять ретельну перевірку сертифікації і піддаються детальному вивченню фахівців. Ми надаємо найбільш якісну продукцію за найоптимальнішою ціною.

Завдяки педантичному підходу і безкомпромісності у питанні якості ми надаємо кращий сервіс і продукцію які можуть бути представлені на українському ринку фармацевтичних послуг.

КРАЩА АПТЕКА

КРАЩІ ПРОПОЗИЦІЇ

Мапа наших аптек

Натискайте на шпильки на карті і ви побачите інформацію про необхідну аптеку
акція

ДЕШЕВШЕ І НЕ ШУКАЙТЕ

Купити
sale
Сертифікати

З нами надійно

Ми завжди укладаємо прямі контракти з перевіреними виробниками товарів медичного призначення. Це гарантує безпеку покупок в нашій мережі. Серед наших партнерів найбільші фармацевтичні концерни України і Євросоюзу. У нас можна забронювати ліки через Інтернет, не сумніваючись в їх оригінальності. Всі поставки супроводжуються повним пакетом сертифікатів. Медикаменти перевозяться і зберігаються відповідно до вимог виробників, регулярно виконується контроль термінів придатності.
certificates image
certificates image